Македонски јазик: идентитет и континуитет – доискажување
Македонски јазик: идентитет и континуитет – доискажување

Македонски јазик: идентитет и континуитет – доискажување

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Македонски јазик: идентитет и континуитет – доискажување

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2017
Издавачка куќа Култура
Страници 387
Автор Трајко Стаматоски
ISBN 978-9989-32-871-8
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x