Магичната ноќ на џуџињата
Магичната ноќ на џуџињата

Магичната ноќ на џуџињата

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

„Беше вечер и јас сè уште бев во канцеларијата на работа со Теа и Трапола. Бифо и Бифа, две убави џуџиња, кои ќе нè одведат на фантастично патување на Северниот Пол, ќе донесат магија во канцеларијата!“

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Култура
Автор Џеронимо Стилтон
ISBN 978-608-262-056-5
Страници 65
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x