Клубот 5 наутро

Клубот 5 наутро

Цена: 480 ден.

Опис на книгата

Светски признатиот гуру Робин Шарма ви го претставува концептот на Клубот 5 наутро – докажан систем кој им помогнал на илјадници клиенти максимално да си ја зголемат продуктивноста, да си го подобрат здравјето и да уживаат во спокоен живот во ова динамично и стресно време.

Преку восхитувачка – и честопати забавна – приказна во која главните актери се борат да ги надминат своите лични проблеми и се среќаваат со еден ексцентричен тајкун кој станува нивен таен ментор, Клубот 5 наутро ќе ве запознае со:

- Начинот на кој големите и мудри луѓе ги почнуваат своите утра за да постигнат зачудувачки резултати.

- Малку познатата формула за инспирација и фокусираност за извлекување на најдоброто од денот.

- Докажаната практика што помага лесно да се разбудите додека повеќето луѓе уште спијат, добивајќи скапоцено време за размислување и изразување на својата креативност.

- Револуционерни тактики да ги одбраните своите дарби, таленти и соништа од дигиталното лудило и тривијалните дразби за да можете да уживате во успехот, работата и магичното влијание врз светот.

Детали за продуктот

ISBN 978-608-230-614-8
Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Три
Автор Робин Шарма
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x