Јас и гревот
Јас и гревот

Јас и гревот

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Збирка поезија во која ни се пренесени инсерти од пребогатото магично перо на авторката. Со своите песни таа не ве остава рамнодушни и ве соголува до самата кожа.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2016
Издавачка куќа Култура
Автор Христина Андреевска Кокиш
ISBN 978-9989-32-835-0
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x