Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител

Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител

Цена: 1,480 ден.

Опис на книгата

Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 124
Издавачка куќа Три
ISBN 9786082308005
Автор Јулија Тричковска
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x