Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител

Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител

Цена: 1,480 ден.

Опис на книгата

Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 124
Издавачка куќа Три
Автор -- непознат автор --
ISBN 9786082308005
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x