…И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

…И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

Цена: 380 ден.

Опис на книгата

ВТОРАТА КНИГА НА ДАРКО ЛЕШОСКИ ја носи неговата тазе поезија, која сè уште инспирира и провоцира.

Детали за продуктот

Корица Тврда
Година на издавање 2018
Автор Дарко Лешоски
ISBN 978-608-66102-0-3
Страници 191
Тежина 501
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x