Графити

Графити

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

Светилката свети млечна. Да знаете, јас сум вечна: 106 години ќе доживеам, крајот на светот ќе го преживеам!

 

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Автор Вера Лилчиќ
ISBN 978-608-243-427-8
Страници 50
Тежина 64
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x