Големи мисли – голем успех

Големи мисли – голем успех

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Авторот на бестселерот Владеење со себеси овојпат со најдобрата книга за ментален тренинг! Инспирирајте се од големите умови и менталното око насочете го кон идеалното на патот кон менталната величественост. Стекнете ја моќта да размислувате онака како што сакате, затоа што само умот којшто ја препознава својата надмоќност е моќен ум. Се исплати да се биде среќен! Тренирајте го умот да живее во постојано ментално сонце!

Детали за продуктот

Корица Тврда
Страници 124
Издавачка куќа Ѓурѓа
Година на издавање 2022
ISBN 978-608-201-475-3
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x