Гинекологија
Гинекологија

Гинекологија

Цена: 1,440 ден.

Опис на книгата

Гинекологија : учебник наменет за студенти по општа медицина, специјализанти по гинекологија и акушерство и специјалисти гинеколози-акушери.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2017
Издавачка куќа Култура
ISBN 978-9989-32-877-0
Автор Весна Антовска

Книги во категоријата Медицина

Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x