Географија на маленкоста

Географија на маленкоста

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Ако имате потреба од книга која ќе внесе малку потребен мир и хармонија со секој збор, тогаш одберете ја Географија на маленкоста. Расказите се како неопходна и медитативна дневна доза опуштање.

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 64
Година на издавање 2009
Автор Ацо Гогов
ISBN 978-608-4507-17-8
Тежина 84
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x