Експеримент 51
Експеримент 51

Експеримент 51

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Научно фантастична приказна која ќе Ве остави без здив. Роман чие дејство се одвива низ две временски линии, каде судбината на Земјата е на коцка.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2016
Издавачка куќа Култура
Автор Методија Диневски
ISBN 978-9989-32-834-3
Страници 315
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x