Егзибиционистот
Егзибиционистот

Егзибиционистот

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

Колку далеку може да оди вистински потчинетата романса? Аби и Натаниел ги шират своите ограничувања како што продолжува најпродаваниот серијал на Њујорк Тајмс.

Кога Аби Вест ги открива своите желби како потчинета одеднаш се чувствува како да е повторно родена. Но во последно време нејзиниот доминантен сопруг не е оној Господар кој што и ја исполнува секоја нејзина страст. Аби наскоро почнува да мечтае за нешто друго...

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2016
Издавачка куќа Култура
Страници 280
Автор Тара Сју Ми
ISBN 978-9989-32-831-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x