Еднорози боенка (Стела и Сани)

Еднорози боенка (Стела и Сани)

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

По еден шарен рог за секој еднорог.

Сигурно и ти ги сакаш еднорозите – а и кој не би ги сакал кога се толку волшебни! Во нивниот магичен свет на самовили, виножита и ѕвезди, што го држиш в раце, им недостига боја. Шарените еднорози исполнуваат желби – па, боејќи ја земјата од соништата на Стела и Сани, замисли си желба!

Обој ја земјата од соништата на Стела и Сани! Сигурно и ти ги сакаш еднорозите – а и кој не би ги сакал кога се толку волшебни! Направи го разнобоен овој магичен свет и замисли си желба!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор -- непознат автор --
ISBN 9786084892724
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x