Едно непознато суштество (Стела и Сани)

Едно непознато суштество (Стела и Сани)

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Ветувањето е ветување. Тоа не смее никогаш да се прекрши.

Сѐ започна вака: една ноќ, пред да си легне, Сани слушна невообичаен звук зад фрижидерот. Знаеше дека таму живее некое суштество. Но не сакаше да открие што е тоа без Стела, а ни без тебе.

А ти сакаш ли да откриеш?

Ако сакаш, влегувај во нашата приказна! Те чекаме!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор Бистра Георгиева
ISBN 9786084892601
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x