Единствен матичен број

Единствен матичен број

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

„Субјектите, сведени на матични броеви и фотографии за лични карти, и понатаму ќе ги раскажуваат своите приказни.“

„Благодарение на Единствен матичен број добиваме спокојни читателски средби со топлиот и непосреден раскажувачки глас на Гогов.“

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2012
Страници 94
Автор Ацо Гогов
ISBN 978-608-4507-65-9
Тежина 94
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x