Дваесет и четири часа
Дваесет и четири часа

Дваесет и четири часа

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Ова е приказна за луѓето кои по разочарувањето во љубовта им се посветиле на своите кариери, мислејќи дека за нив животот е завршен, но се излажале… Новите љубови и пријателства како да ги чекале нив да ги подотворат вратите и да ги пуштат да влезат внатре, да им ги стоплат срцата и да им ги разгалат душите. Ако ги следите судбините на: Бојана, Виктор, Марта, Петар, Ирена и Оливер, ќе се уверите дека животот секогаш дава втора шанса само треба да ја препознаете.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Страници 236
Издавачка куќа Култура
Автор Милијана Павловска
ISBN 978-608-262-042-8
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x