Дрво кое шепоти

Дрво кое шепоти

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

Кога Исус му ги отвори очите на слепородениот за првата глетка, го праша – Што гледаш, овој му одговори – Ги гледам луѓето како дрвја. Тоа е и идејата на оваа книга, на овој наслов „Дрво кое шепоти“…

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 160
Година на издавање 2015
Тежина 142
Автор Борис Митковски
ISBN 978-608-243-071-3
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x