До сите момци што ги сакав
До сите момци што ги сакав

До сите момци што ги сакав

Распродадено

Опис на книгата

Лара Џин ги чува сите нејзини љубовни писма во една шапка-цилиндар, која ѝ ја дала мајка ѝ. Тоа не се љубовни писма што некој друг ги напишал за неа; туку се оние што таа ги има напишано.Едно за секое момче што некогаш го сакала ‒ пет за сите.Кога пишува, таа го отвора своето срце и душа и ги кажува сите работи што никогаш нема да им ги каже во реалниот живот бидејќи нејзините писма се само за нејзините очи. Сè додека не дојде денот кога нејзините тајни писма ќе бидат испратени, и, одеднаш, љубовниот живот на Лара Џин се менува од имагинарен до реален и излегува надвор од контрола.

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Хан Џени
ISBN 9789989329234
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x