Диносауруси не постојат

Диносауруси не постојат

Цена: 580 ден.

Опис на книгата

Едно попладне Томи и Јон шетаа низ шумата, мислејќи дека диносауруси не постојат… 

Приклучете се на ловот на диносауруси во оваа возбудлива книга што се превиткува и одвиткува во детските раце.

Детали за продуктот

Корица Тврда
Автор Марк Јансен
Страници 36
Издавачка куќа Антолог
Година на издавање 2022
ISBN 978-608-243-529-9
Тежина 530
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x