Диносауруси боенка (Стела и Сани)

Диносауруси боенка (Стела и Сани)

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Нашите забавни опашести пријатели – диносаурусите.

Какви се овие чудни стапалки? Да, тоа се траги од диносауруси! Стела и Сани се заедно со нив. Но не можат да се одлучат каква боја сакаат да бидат. Патувај во времето и врати се многу, многу години наназад. Обој ги опашестите пријатели и играј со нив!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор -- непознат автор --
ISBN 9786084892717
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x