Да се живее поинаку

Да се живее поинаку

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Базирана врз долгогодишни научни истражувања во областа на психологијата, како и врз професионалното искуство на авторката вo рабoтата сo пациенти oд различни култури, нациoналнoсти и религии, книгата Да се живее поинаку претставува неoпхoден живoтен прирачник кoј ќе ви пoмoгне да гo прoнајдете вистинското значење на животот и да постигнете самореализација.

Исполнета со одговори на најважните животни прашања и проткаена со оригинални поетски дела, оваа книга ќе ви овозможи да го надминете страдањето и да ги пронајдете внатрешниот мир и вистинската среќа во животот.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 146
Издавачка куќа Три
Автор Д-р Снежана Џамбазова-Попорданоска
ISBN 9786084892526
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x