Чудниот случај на тирамису
Чудниот случај на тирамису

Чудниот случај на тирамису

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Сите згоди и незгоди на Денот на вљубените се главната инспирација на познатиот глушец новинар, Џеронимо Стилтон, од Глувчево. Џеронимо во својот нов роман го открива рецептот на најсовршеното ТИРАМИСУ.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2014
Издавачка куќа Култура
Автор Џеронимо Стилтон
ISBN 978-9989-32-727-8
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x