Човекови права и психоанализа
Човекови права и психоанализа

Човекови права и психоанализа

Цена: 480 ден.

Опис на книгата

Човекови права и психоанализа

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Љубомир Д. Фрчкоски
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x