Бури во срцето
Бури во срцето

Бури во срцето

Распродадено

Опис на книгата

Потресна приказна за жена која не ја сфатила опаснoста од пловењето на отворено море, па запловила во немирните води со пропустлив појас за спасување. Роман за копнежот на една жена по забранетата љубов, и за мајка која по една кобна грешка останува и без децата. Една животна приказна за жена на која животот сурово и го наплатил гревот.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2016
Страници 208
Издавачка куќа Култура
Автор Милијана Павловска
ISBN 978-9989-32-828-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x