Божилак: учебник по македонски јазик за странци – почетно рамниште
Божилак: учебник по македонски јазик за странци – почетно рамниште

Божилак: учебник по македонски јазик за странци – почетно рамниште

Цена: 1,570 ден.

Опис на книгата

Учебник по македонски јазик за странци, почетно рамниште со прилог CD.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2015
Страници 155
Издавачка куќа Култура
Автор Искра Пановска-Димкова,
ISBN 978-9989-32-811-4
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x