БЕВ≠СУМ

БЕВ≠СУМ

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

БЕВ≠СУМ е советник во кој негативните емоции, мисли и чувства се тргнати настрана, не се присутни.

Како што ние животот секогаш треба да го живееме позитивно и да се потпираме на страната на фактите и на вистината, така овој советник ќе ве научи и ќе ви помогне да ги разберете човечките вредности и да ги увидите вредностите кои моментално ги поседувате. Ќе ве мотивира да го правите тоа по кое копнеете, а истовремено, вие, самите ќе ги препознаете вашите недостатоци и сето она кое ве кочи да го живеете животот кој го имате во ваши раце.

Одлучете и направете промена!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Ѓурѓа
Автор Ана-Марија Христовска
ISBN 978-608-201-462-3
Страници 113
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x