Авантурите на Лисичко и Калинка

Авантурите на Лисичко и Калинка

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Необична сликовница испреплетена со музика и песнички. Следете ја авантурата на Лисичко и неговите пријатели и забавувајте се со целото семејство!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Три
ISBN 978-608-230-6100
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x