Алма Малер
Алма Малер

Алма Малер

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

Треба да ти кажам нешто, Густав. Јас се вљубив во идејата да бидам Алма Малер. Потоа се вљубив во тебе...

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2014
Издавачка куќа Култура
Страници 125
Автор Сашо Димоски
ISBN 978-9989-32-745-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x