А зошто?

А зошто?

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

Зошто Сани и Стела сакаат да дојде ноќта?

Зашто се собирачи на ѕвезди! А зошто? „А зошто?“ е бескрајна игра на прашања. Колку повеќе „А зошто?“, толку повеќе одговори. Да ги одговориме и да ги запишеме сите љубопитни прашања! А зошто? Затоа што со секое „А зошто?“ стануваме собирачи на знаења.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 36
Издавачка куќа Три
Автор Бистра Георгиева
ISBN 978-608-4892-49-6
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x