365 дена свесни

365 дена свесни

Цена: 630 ден.

Опис на книгата

На секој ден во нашиот живот му е доделена посебна намена!

Секој ден е единствен и неповторлив.

Прирачникот „365 дена свесни“ е замислен како ваш сојузник за секој ден во годината. За да ви помогне во секој ден да освестите нешто за животот што може да ви послужи да учите, духовно да растете и на денот што е пред вас да му го додадете најважниот зачин: мудроста.

Бидејќи вистински живеат само тие што знаат да живеат…

Детали за продуктот

Корица Тврда
Страници 368
Автор Ана Бучевиќ
Издавачка куќа Антолог
Година на издавање 2022
ISBN 978-608-243-540-4
Тежина 540
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x