21 ден детоксикација на умот предизвик од Жана Полиаков
21 ден детоксикација на умот предизвик од Жана Полиаков

21 ден детоксикација на умот предизвик од Жана Полиаков

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Жана Полиаков и пријателите Славица Скваер, Драгана Јовановиќ, Ана Жикиќ, Драганa Пјаниќ, Сања Периќ, Милан Бојиќ, Игор Огњановиќ, Вања Бокун Поповиќ, Милица Јевтиќ, Синиша Убовиќ и Ричард Стреитфелдер

ви помагаат да ги насочите вашите мисли и

да го живеете животот кој го заслужувате!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Култура
Автор Жана Полиаков
ISBN 9786082600060
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x